Wizyta szwedzkich pedagogów w Łomży 12-15.10.2018

W dniach 12-15.10.2018 w naszym przedszkolu przebywały po raz kolejny nauczycielki z Sigtuny w ramach realizowanego projektu Ersamus+ „Ekologia na co dzień w wychowaniu przedszkolnym z wykorzystaniem filozofii Reggio”. Podczas tej wizyty szwedzcy pedagodzy jako eksperci obserwowali zajęcia edukacyjne naszych nauczycielek, które wdrażają do swojej pracy metodę Reggio. Zewnętrzne doradztwo dostarcza nam wiele cennych wskazówek, pomysłów, które chcemy przenieść do pracy z naszymi dziećmi. Ponieważ nasze miasta są zaprzyjaźnione w tych dniach gościliśmy u Pana Prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, któremu nauczycielki Kristina Charachi, Julia Lindahl, Lena Karlsson, przekazały od Rady Miasta Sigtuna prezent z okazji 600-lecia Łomży.