1. Potwierdzenie przynależności do Podlaskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

Dnia 27 listopada 2013 r przedstawicielki Przedszkola Publicznego numer 8 w Łomży uczestniczyły w  III Wojewódzkiej Konferencji Szkół Promujących Zdrowie – „Szkoła promująca zdrowie- wyzwanie czy rzeczywistość polskiej szkoły”.

Program konferencji zawierał wystąpienia gości min. pani Jadwigi Czyżewskiej – wojewódzkiego koordynatora Podlaskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie, Pani prof. dr hab. n. med. Wandy Stokowskiej oraz Pana Remigiusza Filarskiego z Zakładu Profilaktyki Chorób Metabolicznych PAN.

Nasze przedszkole otrzymało Potwierdzenie przynależności do Podlaskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie. Jesteśmy dumni z osiągnięć i dokładamy wszelkich starań aby stać się przedszkolem z Certyfikatem Wojewódzkiej Szkoły Promującej Zdrowie.